راهنمای استفاده از خدمات نمایشگاه جهیزیه


روش های خرید

سایت نمایشگاه جهیزیه، در حال حاضر فقط یک فروشگاه اینترنتی هست.
یعنی شما در کلیه مراحل خرید و تحویل بار، به هیچ عنوان نیازی به آدرس و مراجعه حضوری نخواهید داشت.
چنانچه از محصولات ما خوشتان آمده، تنها راه خرید از ما، خرید تلفنی می باشد.
و در صورتی که شما نمی توانید اعتماد کنید، یا حتماً نیاز به لمس کار ( برای پی بردن به کیفیت آن) دارید، باید خدمت شما عرض کنیم که شما نمی توانید از نمایشگاه جهیزیه خرید کنید!
چون بازار پر از همین کارهاست، یعنی انواع مبل و سرویس خواب و محصولات دیگر که در سایت ملاحظه می فرمایید، با کمی وقت گذاشتن و گشت زدن در بازار مبل، می توانید پیدا کرده و خریداری نمایید.
ولی فروش حضوری کلاً با سیستم ما جور در نمی آید!
به چند دلیل:
1- ما فضایی نداریم که بتوانیم این محصولات را در آنجا به نمایش بگذاریم.
2- اگر فضا را فراهم بکنیم، باید هزینه اجازه و مالیات و ... مربوط به آن فضا را به روی قیمت تمام شده محصولات اضافه نموده و از شما بخواهیم.
3- بر فرض فضا و هزینه های جانبی آن فراهم شد، در آن صورت باید سرمایه ای جهت تولید و انبار محصولات، پیش از سفارش شما، استفاده شود و مطمئناً هزینه خواب سرمایه هم، مورد دیگریست که از جیب مشتریان عزیز تأمین می گردد.
و اگر روزی ما فروشگاه برای خرید حضوری برای شما عزیزان داشته باشیم، در آن روز دیگر ما قادر نخواهیم بود محصولات را به قیمت فعلی که در سایت هست، عرضه نماییم.
اگر مشکلتان عدم اطمینان به سایت باشد (که در خرید های اینترنتی بزرگترین مانع هست) باید عرض شود که سایت نمایشگاه جهیزیه با 10 سال تجربه مدیر، در بازار مبل و 4 سال سابقه فروش اینترنتی ثابت کرده که یک کار ادامه دار و پایبند به حقوق مشتریان، ایجاد نموده است.

(خرید آنلاین فعلا به دلیل بالا بودن حجم معامله غیرفعال گردیده است و شما حتما بایستی جهت خرید بصورت تلفنی با مدیریت سایت تماس حاصل فرمایید.)

خرید آنلاین بصورت لینک پرداخت آنلاین در سایت دیگر، فقط برای محصولات دیجیتال (دانلود کاتالوگ) فعال می باشد.

خرید تلفنی:

شماره های نمایشگاه جهیزیه: 66299915 , 09199124592 , 09300023600 منتظر تماس شما هستیم.

آدرس ایمیل مدیریت نمایشگاه جهیزیه: [email protected]تبلیغات در سایت

در صورت تمایل می توانید تبلیغات خود را در این سایت به نمایش بگذارید. به این ترتیب بازدیدکنندگانی که از وبسایت نمایشگاه جهیزیه بازدید می کنند، تبلیغات شما را هم مشاهده می کنند و به سایت شما هدایت می شوند.
در صورتی که می خواهید تبلیغات تجاری خود را در این سایت به نمایش بگذارید، لطفا از فرم تماس استفاده کنید.